Bayilik


Daha karlı satış yapmak, cirolarınızı arttırmak, müşterilerinize hızlıca cevap vermek ister misiniz?

Müşterilerinize künye satarken en zorlandığınız konu; Künyenin size gelme süresini beklemektir. Dalis Pet Tag, siparişlerinizi aynı gün kargoya vermesine rağmen kargo şirketlerinin prosedür ve hızları gereği kargolarınız 1 iş gününden önce gelememektedir. Yoğunluğa bağlı olarak küçük aksaklıklar, müşterilerinizin sipariş sonrası fikir değiştirerek numara veya isimlerde değişiklik yapmaları gibi tahmin edemediğiniz konular bazen satışlarınızı sıkıntıya sokmaktadır.

Şimdi size daha karlı ve hızlı şekilde satış yapabileceğiniz bir fırsat sunmak istiyoruz.

Künyelerin arka yüzüne müşteriniz sipariş verir vermez markalama yapabileceğiniz gravür makinemiz sayesinde, müşteri isteklerinize hemen cevap verebileceksiniz. Ayrıca makinenin size ait olması sayesinde stoğunuzu kendinizin tutacaksınız. Böylelikle yüksek stok maliyetlerinden de kurtulmuş olacaksınız.
220V (ev tipi) enerji beslemesi ile çalışan Dalis Pet Künye Makinesi, dokunmatik ekranı, hızlı ve kolay kullanımı, başarılı teknik servisi ile size yıllarca hizmet verebilecek kalitededir.

Dalis Pet Künye Makinenizin olması sayesinde;
-Pet Shop
-Pet Kuaför
-Veteriner
-Alışveriş merkezleri
-Stand açılabilecek alanlar
-Panayırlar
-Fuarlar gibi alanlarda müşterilerinize hızlıca cevap vererek yüksek karlı cirolar yapabileceksiniz. Dalis Pet Künye Makinesinin çalışması ile ilgili demoyu aşağıda ki videodan izleyebilir ve iletişim formunu doldurarak tüm detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.